Vyhledávání


Kontakt

Ing. arch. Hana Svatoňová
Novozámecká, 878
Praha 9, Dolní Počernice
19012

602212773

E-mail: atelier.h@seznam.cz

Služby

Vyberte si ze široké nabídky našich služeb. Mimo jiné nabízíme: projekty rodinných domů, rekonstrukce, adaptace, vestavby a mnoho dalšího. V případě jakýchkoliv dotazů, nebo  pokud máte zájem o jakoukoliv z nabízených služeb nás neváhejte kontaktovat.

Návrhy a projekty rodinných domů

Projekty rodinných domů patří i přes svůj zdánlivě malý rozsah k těm obtížnějším architektonickým úkolům. Předpokladem úspěšného a kvalitního návrhu je navázení důvěrného, v podstatě intimního vztahu s klientem. To umožní pochopit jeho potřeby, přesně definovat jeho nároky i představy o bydlení, stávající zvyklosti, obyčeje, rituály.

Bytový architekt - návrhy interierů

Nabízíme služby bytového architekta, návrhy a projekty interierů, barevné vizualizace 3D, projekty a rekonstrukce bytů

Návrhy a projekty občanských staveb a interierů 

Návrhy a projekty novostaveb, rekonstrukcí a interierů administrativních objektů, kanceláří, obchodů, stravovacích zařízení, recepcí a reprezentativních prostor.

Projekty rekonstrukcí, vestaveb, nástaveb, výtahů

Projekty rekonstrukcí, půdních vestaveb, nástaveb, projekty výtahů. Provedeme zaměření stávajícího stavu, navrhneme řešení stavby ve variantách dle indiviálního přání zákazníka. Vypracujeme komplexní projektovou dokumentaci a vyřídíme stavební povolení.

Návrhy a projekty fasád

Projekty zateplení fasád panelových domů včetně energetického průkazu. Projekty "zelená úsporám". Návrhy a projekty úpravy a ztvárnění fasád rodinných domů, barevné vizualizace fasád ve 3D, návrhy a úpravy vstupů.

Nástěnné velkoplošné obrazy

Nástěnné velkoplošné obrazy jsou výrazným doplňkem interierů. Obrazy jsou zpracovávány elektronicky a jsou vytištěny na plátno. Každý obraz je individuální, se zaměřením pro daný interier, případně i s požadovanou tematikou.